Kalite politikamız..

Detaylı bilgi +

Palet Ürünleri

ERDEM DOĞRAMA, taşıma sanayisinde geniş uygulama alanına sahip olan ahşap paletleri çam malzemesi kullanarak yüksek kalitede, müşterilerin isteğine göre standart yada özel ölçülerde üretmektedir. Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen ahşap paletler ısıl işlemli (ISPM-15) ve dayanıklıdır.

Kereste ürünleri

Erdem Doğrama Kereste Ürünleri

Sandıklar

ERDEM DOĞRAMA farklı alanlarda müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ahşap ambalaj sandıklarını çam malzemesi kullanarak imal etmektedir. Talep edildiği takdirde kapak ve yan kısımları kontrplak kullanılarak da yapılabilmektedir. Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen ahşap sandıklar ısıl işlemli (ISPM-15) ve dayanıklıdır..Ahşap sandık her zaman, en rahat taşıma ve depolama için en uygun çözüm olmuştur. Bu bilinçle; profesyonel ekibiyle en iyi malzemeler kullanılarak faklı şekiller, boyutlar ve malzemeler ile şık görünümlü, sağlam, taşıma kapasitesi yüksek sandıklar firmamız tarafından üretilmektedir.

Pergoleler ve Kamelyalar

Pergolenizi evinizin, villanızın, fabrikanızın ya da bulunduğunuz kurumun bahçesinde terasında, balkonunda, cephede vs. kullanabilirsiniz. Ahşap Pergole ve Kameryalar emprenyeli olup 1.sınıf çam ağacından üretilir. Kameriye çeşitlerimiz kare, altıgen, sekizgen genelde talep edilen ürünlerdir. Oniki gen ve dairesel olarak da üretimimiz vardır.

1