Kalite politikamız..

Detaylı bilgi +

1982 yılında Mustafa Erdem tarafından kurulan Erdem Doğrama ve Mobilya San. Ltd. Şti günümüzde  faaliyetlerini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Erdem Doğrama tedarikçileri ile birlikte istenilen kalitede, zamanında ve uygun fiyatlarla malzeme sağlayarak sektöründe güven ve saygınlık kazanmış bir firmadır. Fabrika sahibi Mustafa Erdem, fabrika müdürü İsa Erdem ve Müdür Yardımcısı Yusuf Türker Erdem Doğramayı şöyle anlatır;

3280 m2 kapalı alan ve çalışma sahası mevcuttur. Günlük üretilen palet sayısı 500 adettir. Aylık 800 m3 ağaç işleme kapasiteli fabrikamızda, 5000 adet palet stok sahamız ve 1500 m tomruk sahamız mevcuttur.

Erdem Doğrama yönetimi ve çalışanları, çevreye ve topluma olan sorumluluklarının bilincinde olarak toplumsal gelişime ve ekonomiye katkıyı misyon edinmiştir. Bu felsefelerimiz doğrultusunda Erdem Doğrama için başarı kendiliğinden gelmiş ve Türkiye'nin en büyük firmaları ile çalışmalarını sürdürmektedir. 1982'den beri Sabancı Holding A.Ş ile çalışan firmamızın arasında bunun yanında seçkin referanslarımız bulunmaktadır.

ISPM 15 standartına yönelik olarak hazırlanan Ahşap Ambalaj Malzemelerinin işaretlenme belgesi firmamızda mevcuttur. Ayrıca ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartları sertifikası Erdem Doğrama'nın sertifikaları arasındadır.

Bundan sonraki çalışma hayatımızda başarılarımızı sürdürmek ve çevreye duyarlı çalışma prensibimizi devam ettirmek en temel misyonumuzdur.

Saygılarımızla ;

Erdem Doğrama ve Mobilya San. Ltd. Şti.